Nákupčí pro projekty - automotive

Kraj Vysočina

Popis pozice

Do nově vytvořeného oddělení projektového nákupu ve výrobní společnosti hledám zkušené kolegy, kteří ho pomůžou nastartovat a rozjet!

Vaším hlavním úkolem na této pozici bude výběr a definování těch nejvhodnějších dodavatelů pro nové projekty. Kompletní support Vám poskytnout zkušení kolegové z Německa, na Vás pak bude zajistit ten nejlepší materiál pro nové projekty zpracovávané v Jihlavském závodě.

Náplň práce:

  • vyhledávání dodavatelů pro různé materiálové skupiny

  • organizace výběrových řízení, jejich vyhodnocování dle stanovených interních předpisů

  • komunikace s dodavateli, jejich hodnocení a rozvoj

  • spolupráce s projektovými manažery i globálním nákupem

  • optimalizace nákladů (vyjednávání cen)

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • technické povědomí (schopnost řešit technické díly)

  • praxe v oblasti strategického či přímo projektového nákupu

  • zkušenosti s vyhledáváním a výběrem dodavatelů

  • AJ na dobré komunikativní úrovni

  • ochota zaškolit se cca 1 - 2 měsíce v Německu

  • řp. B

Nabízíme

  • fajn kolektiv a stabilní zázemí

  • motivační mzdu dle zkušeností a další odměny

  • příspěvky na stravování

  • pružnou pracovní dobu a po zapracování možnost HO

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na penzijko

  • zahraniční služební cesty

  • možnost pracovního rozvoje

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět" vč. přiložení životopisu v ČJ i AJ!!!

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4837628  Datum zveřejnění: 23.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 55 000 Kč/měsíc