Skladový manipulant s VZV

Ústecký kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti ze skladu a s obsluhou VZV? Máme práci právě pro Vás.

  • Obsluha VZV

  • Manipulace s balíky

  • Obsluha paletových vozíků

  • Práce se scannerem

  • Spolupráce s ostatními kolegy

Profil kandidáta

  • Zkušenosti z obdobné pozice

  • Platný průkaz na VZV

  • Ochota pracovat na směny ( Ranní: 2:00 - 10:15, Odpolední: 11:00 - 19:15 )

  • Spolehlivost a pracovitost

Nabízíme

  • Práce na HPP

  • Mzda od 28 000,-

  • Příspěvek na stravování

  • Týden dovolené navíc

  • Možnost převést do kmene společnosti

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349
ID: 4837833  Datum zveřejnění: 23.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 27 000 Kč/měsíc