Finanční kontrolor

Zlínský kraj

Popis pozice

Pro firmu, která je je jedním z předních světových výrobců audio produktů a systémů pro automobilový průmyslu, hledáme Finančního kontrolora.

  • zodpovědnost za oblast rozpočtování a controllingu firmy

  • sestavování a kontrola kalkulací

  • kontrola výrobních zakázek

  • alokace režijních nákladů

  • sledování rozpočtu a jeho plnění

  • management nákladů

  • spolupráce při přípravě ročního plánu a pětileté strategie společnosti

  • reporting mateřské společnosti

  • analýzy a komentáře pro vedení společnosti

Profil kandidáta

  • praxe min. 5 let

  • prokazatelné zkušenosti s controllingem a kalkulací nákladů

  • dobrá orientace v účetních a daňových zákonech

  • znalost a orientace v účetnictví

  • pokročilá znalost Microsoft Excel

  • komunikativní znalost AJ

  • pečlivost, samostatnost, analytické myšlení, zodpovědnost

  • znalost SAP výhodou

Nabízíme

  • stabilní zázemí mezinárodní společnosti

  • 5 týdnů dovolené

  • 13. plat

  • výkonnostní prémie a bonusy

  • stravenkový paušál

  • příspěvek na dopravu

  • příspěvek na penzijní pojištění

  • docházkový bonus

  • vstupní bonus 10 000 Kč

  • spoustu dalších benefitů

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sylva Valentová
+420 727 901 411
ID: 4838008  Datum zveřejnění: 24.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.