Mechanický inženýr | Specialista linek a Údržby

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Hledáme šikovného kandidáta, který se zapojí do budování závodu - bude se zaobírat nákupem zařízení, jeho implementací do výroby a posléze o efektivitu zařízení ve výrobě. Pokud máte zkušenosti na obdobé pozici, dorozumíte se anglicky, dejte mi o sobě vědět. Ráda s Vámi proberu detaily pozice. Těšit se můžete na atraktivní mzdu a prima kolegy, co táhnou za jeden provaz.

  • Starost o zařízení haly: výběr vybavení, instalace, ladění, uvedení do provozu, údržba

  • Podílet se na návrhu a konstrukci automatizovaných výrobních linek

  • Pomáhat při navrhování procesů a výběru zařízení, spolupracovat s odděleními nákupu zařízení

  • Spolupráce při přejímkách

  • Tvorba dokumentů o zařízení, pracovní postupy, návody k obsluze, plány školení

  • Ve výrobním provozu odpovědnost za zajištění efektivního, hospodárného a bezpečného provozu zařízení, zajištění plynulosti výroby

  • Neustálé zlepšování provozní způsobilosti výrobního oddělení

Profil kandidáta

  • Zkušenosti s návrhem layoutů, implementací zařízení do výroby

  • Vzdělání v oborech mechaniky nebo automatizace

  • Porozumění procesům výroby a strojních zařízení

  • Znalost CAD systémů velkou výhodou

  • Znalost AJ - lepší B1

  • Proaktivita, týmovost

Nabízíme

  • Atraktivní mzda

  • Flexibilní pracovní doba

  • 5 týdnů dovolené

  • 5 dnů zdravotního volna, tzv. sick days

  • Stravenkový paušál

  • Notebook, telefon i k soukromým účelům

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Možnost seberealizace

Benefity

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4838743  Datum zveřejnění: 24.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.