TECHNIK KVALITY - Kladno

Středočeský kraj, Česko

Popis pozice

Vyhledávám kandidáta, který se vyzná v kvalitě a má velmi dobrou úroveň angličtiny. Nabízím přátelskou mezinárodní společnost, která se soustředí na lidi a na kvalitu svých výrobků. Nabízím velmi stabilní firmu a čisté pracovní prostředí.

  • Péče o zákaznickou kvalitou – řešení požadavků zákazníků a problémů kvality

  • Nastavení nástrojů a procesů v oblasti kvality výroby

  • Zavádění a ověřování nápravných a preventivních opatření

  • Komunikace s ostatními pobočkami v zahraničí

  • Spolupráce s výrobou při řešení problémů

Profil kandidáta

  • Vzdělání technického směru

  • Zkušenost z automotive provozu - výhodou

  • Zkušenost v oddělení kvality

  • Znalost nástrojů kvality (8D , QRQC )

  • Zkušenost se zákaznickou kvalitou

  • Samostatný, odpovědnost a proaktivní přístup

  • Analytické myšlení

  • AJ na středně pokročilé úrovni - jednání se zákazníky a mateřskou společností

  • Znalosti MS Office na uživatelské úrovni

Nabízíme

  • Přátelské prostředí mezinárodní rodinné firmy s historií

  • Podporu v odborném rozvoji a možnost profesního růstu

  • Příspěvek na dopravu nebo možnost svozu autobusy

  • Půlroční prémie

  • Dovolená nad rámec ZP (23 dní)

  • Stravenky v hodnotě 120 Kč

  • Práce na plný úvazek

  • Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení (dle zaškolení)

Benefity

  • Zajištěná doprava

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Zbořilová
+420 730 580 999
ID: 4838744  Datum zveřejnění: 24.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.