Regional IT Manager

Liberecký kraj

Popis pozice

Mám pro vás nabídku pozice regionální IT Manažer/ka. Máte zkušenost s vedením IT týmů a řízením projektů?

Ozvěte se, ráda s vámi pracovní pozici proberu a představím vás.

  • zajistění veškerých IT operací v závodě a v případě potřeby převádět zdroje mezi závody

  • zabezpečení dodržování pokynů a postupů podnikového IT

  • zajistění, aby IT tým poskytoval podporu podnikovým aplikacím první úrovně podle požadavků podnikového IT

  • analýza opakujících se incidentů a nalezení rychlých řešení kompatibilních s firemními zásadami IT

  • definování výkonnostních cílů v souladu s cíli stanovenými od Corporate IT a vyhodnocování

  • koordinace řádných školení IT týmů

  • podpora závodů při správě IT rozpočtu

  • koordinovat firemní IT na projektových týmech při nasazování IT technologií

  • předávání relevantních informací souvisejících s IT místním týmům a příslušným manažerům v jejich závodech

Profil kandidáta

  • praxe ve vedení IT týmů

  • angličtina na pokročilé úrovni

  • znalost problematiky serverů a síťové infrastruktury

  • znalost ERP a MES systémů

  • přirozená autorita

  • umění komunikace napříč organizací

  • diplomatické jednání

  • výhodou je znalost ISO 27001, TISAX, ITIL

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené

  • dotované závodní stravování

  • pružná pracovní doba

  • systém motivačních programů

  • roční bonus a mnoho dalšího

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Benko
+420739341365
ID: 4839001  Datum zveřejnění: 24.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.