Pozor! Pozor! Hledá se skladník/ řidič VZV

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Hledáme zkušené i méně zkušené skladníky do Kopřivnice!

Pokud nejste místní, zajistíme vám útulné ubytování.

Při vašem zájmu zašlete aktuální životopis pomocí odpovědního tlačítka.

  • Příjem materiálu, manipulace s materiálem a expedice výrobků

  • Plynulé zásobování a odvoz materiálu od výrobních linek

  • Nakládka a vykládka nákladních vozů

  • Práce v systému SAP

  • Práce se čtečkami a s čárovými kódy

Profil kandidáta

  • Prokazatelné zkušenosti na pozici

  • Průkaz obsluhy VZV a ŘP skupiny B výhodou

  • Uživatelská znalost práce na počítači (MS Office)

  • Práce ve třísměnném provozu

  • Flexibilita, pečlivost, zodpovědnost a aktivní přístup

Nabízíme

  • Finanční hodnocení dle zkušeností

  • Měsíční odměny ke mzdě

  • 13. plat vyplácený v zimě a létě

  • Dle odpracovaných let navyšování dovolené

  • Stravenkový paušál

  • Po odpracovaném půl roce příspěvěk na penzijní a životní pojištění

  • Možnost nástupu přímo do kmene společnosti dle zkušenosti

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Martinek
ID: 4839158  Datum zveřejnění: 25.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc