PLC programátor/ Automatizační inženýr

Zlínský kraj

Popis pozice

Jste technický typ a zajímá Vás oblast technologií, programování a automatizace? Není pro Vás žádná novinka oblast PLC a říkají Vám něco pojmy jako např. Siemens, TIA Portal nebo Allen Bradley? Jestli se domluvíte anglicky a dojezdem je pro Vás v pořádku Uherské Hradiště, tak čtěte dále.

  • práce na projektech automatizace výrobních zařízení, jednoúčelových strojů a celých linek

  • programování řídících systémů (PLC + HMI)

  • příprava podkladů pro návody k obsluze

  • tvorba technické dokumentace (elektro)

  • technická podpora v rámci oprav/ údržby strojních zařízení

  • aktualizace/ archivace SW pro PLC

Profil kandidáta

  • SŠ / VŠ vzdělání se za měřením na elektro

  • alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici výhodou (šikovného absolventa rádi zaučíme)

  • čtení výkresové dokumentace

  • zkušenosti s prací v prostředí Siemens Step7 a v TIA Portal, další výhodou (Allen Bradley, Omron,…)

  • praxe s aplikacemi elektropohonů (asynchronní, stejnosměrné, krokové, servopohony)

  • znalost programování databázových systémů

  • řidičský průkaz sk. B

  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

  • spolehlivost, pečlivost, pozitivní a proaktivní přístup

Nabízíme

  • plný týdenní úvazek 37,5 h. (místo standardních 40 h.)

  • 25 dní dovolené

  • jazykové kurzy

  • příspěvek na péči o zdraví

  • dotované závodní stravování

  • možnost dalšího vzdělávání

  • zázemí stabilní prosperující firmy

  • věrnostní odměna a stabilizační příspěvek

  • zaměstnanecké slevy v prodejnách elektroniky

  • další benefity dle vnitřních předpisů

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Daniela Beránková
+420773769219
ID: 4840246  Datum zveřejnění: 27.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.