Koordinátor obchodních zakázek Olomouc

Olomoucký kraj

Popis pozice

Koordinační pozice pro ambiciózního jedince! Přidejte se k týmu, jako Koordinátor obchodních zakázek.

  • Budete zodpovědní za sledování a řízení obchodních zakázek od začátku do konce

  • Budete spolupracovat s obchodními partnery, interními týmy a zákazníky

  • Provádět analýzu zakázek a identifikovat příležitosti pro zlepšení

Profil kandidáta

  • Minimálně 2 roky zkušeností v oblasti obchodu nebo koordinace

  • VŠ/SŠ ekonomická, právní nebo odborné vzdělání

  • Velmi dobrá znalost obchodního práva

  • Aktivní znalost AJ, znalost NJ výhodou (komunikace se zákazníky a kolegy v zahraničí)

  • Znalost MS Office na vyšší uživatelské úrovni, znalost IS SAP velkou výhodou

  • Analytické myšlení

  • Schopnost komunikovat efektivně s různými zainteresovanými stranami

Nabízíme

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Příspěvek na dopravu

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Stravenkový paušál

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sylva Valentová
+420 727 901 411
ID: 4840253  Datum zveřejnění: 27.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.