IT specialista v rodinné firmě na Kladně

Středočeský kraj

Popis pozice

Do rodinné firmy s velkou tradicí hledáme kandidáty na rozšíření týmu IT. Nový pracovník bude součástí kolektivu, kde je velký důraz na udržení vazeb spolupracujících lidí s nadstandardními vztahy a zodpovědným přístupem k plnění cílů i rozvoji silných stránek každého ze spolupracovníků. IT specialista se bude starat zejména o IT techniku firmy a pomáhat se zaváděním nových technologií a IT rozvojem každého ze zaměstnanců.

  • správa HW (PC, NTB, tablety)

  • management Active Directory a globální politiky (AD & GPO) domén

  • management LAN, VLAN, WLAN, konfigurace routerů a switchů, kamerové a dohledové systémy

  • správa a údržba Firewall, Cisco, SCOM

  • virtualizace (ideálně Azure, virtuál desctop)

Profil kandidáta

  • praxe na podobné pozici a zkušenosti se správou a servisem kancelářské techniky a SW

  • zkušenosti se zaváděním řešení

  • ukončené min SŠ vzdělání technického směru

  • plynulá znalost angličtiny, znalost němčiny výhodou

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení v rozmezí 50 až 62 000 dle zkušeností kandidáta, prémie a 13. plat

  • 4 týdnů dovolené

  • flexibilní pracovní doba

  • telefon a notebook

  • stravenkový paušál a občerstvení na pracovišti

  • kariérní růst

  • zahraniční pracovní cesty

  • firemní akce

  • možnost dalšího vzdělávání a jazykových kurzů

  • pracovní smlouva na dobu neurčitou

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Vlčková Diddenová
+420602117669