PLC inženýr s AJ - Rudná

Středočeský kraj

Popis pozice

Hledáte menší výrobní společnost, která se chová ke svým zaměstnancům s úctou a fér? Jste PLC inženýr, který umí velmi dobře anglicky a který se vyzná v programu TIA Portál? Mám skvělou nabídku v Rudné u Prahy, která Vás jistě zaujme.

  • Na této pozici zadáte, navrhnete, naprogramujete, otestujete, nainstalujete a zprovozníte automatizační systémy.

  • Tato role bude také pomáhat prodejním a projektovým týmům s dotazy v oblasti automatizace a bude podporovat stávající zákazníky.

  • Programovat, sestavovat, instalovat, testovat, kalibrovat, upravovat a opravovat automatizační zařízení.

  • Pomáhat s výkresy elektroinstalací a obvodů, kabeláže a trasování, budete spolupracovat s elektroinženýrem

  • Kontrolovat návrhy a hotové výrobky z hlediska shody se specifikacemi, předpisy a bezpečnostními požadavky.

Profil kandidáta

  • Automatizační/inženýrské vzdělání

  • Zkušenost se Siemens (TIA portál)

  • Angličtina - pokročilá úroveň

  • Zkušenosti s oživováním linek

  • Dovednosti v oblasti počítání a analýzy dat.

  • Schopnost podporovat pracovní vztahy založené na spolupráci.

  • Mít flexibilitu značně cestovat jak v tuzemsku, tak v zahraničí – 60 % kancelář, 40 % zahraničí.

Nabízíme

  • Zajímavé mzdové ohodnocení

  • Pravidelnou pracovní dobu PO-PÁ

  • 5 týdnů dovolené

  • Občerstvení na pracovišti

  • Karta Benefit

  • Firemní akce

  • Přátelský kolektiv

  • Atmosféra malé společnosti

  • Místo výkonu práce: Rudná u Prahy

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Stravenkový paušál

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Zbořilová
+420 730 580 999
ID: 4840687  Datum zveřejnění: 28.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.