Senior účetní - zástupce HÚ

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti na pozici finanční účetní a praxi v kompletní účetní agendě? Vyznáte se v účtování výroby či majetku a hledáte možnost posunu? Nebojíte se komunikovat v angličtině? Do účetního oddělení, kde tým 8 kolegů účtuje kompletní agendu pro 2 české závody, hledám zkušenou účetní, která bude mít zájem stát se zástupem pro Hlavní účetní a být její pravou rukou!

Náplň práce:

  • vedení evidence a účtování majetku

  • příprava podkladů pro hlavní účetní (uzávěrky, audity, daňová přiznání)

  • řízení a správě investic vč. nedokončených

  • spolupráce s kolegy v zahraničí

  • zastup za vedoucí účtárny

  • práce se sytému SAP

Profil kandidáta

  • VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru

  • praxe na pozici účetní vč. majetku, uzávěrek a daňových přiznání

  • AJ na komunikativní úrovni

  • práce na PC, SAP výhodou

  • pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání v prima kolektivu

  • flexibilní pracovní dobu

  • 5 týdnů dovolené

  • benefitní body na volnočasové aktivity

  • každoroční navyšování mezd

  • dotované stravování

  • příspěvky na penzijko

  • a řadu dalších akcí a odměn...

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová