STATIK | absolvent

Zlínský kraj

Popis pozice

Pro významného klienta v oblasti modulárních staveb hledáme nového kolegu na pozici Statika.

Jste čerstvý absolvent bez autorizace? Nebo seniornější kandidát hledající kariérní změnu?

Napiště nám!

  • Návrhy konstrukcí ocelových staveb

  • Statické výpočty a posudky

  • Vytváření technické dokumentace

  • Spolupráce s konstruktéry

  • Komunikace s externími dodavateli

  • Spolupráce s výrobou

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání odpovídajícího směru

  • Znalost programů pro statické výpočty (SCIA Engineer)

  • Znalost AutoCAD na uživatelské úrovni

  • Znalost Autodesk Inventor a Autodesk Vault výhodou

  • Zkušenost s ocelovým konstrukcemi

  • Anglický jazyk na úrovni B2

  • Německý jazyk výhodou

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení

  • Mimořádný bonus dle výsledků

  • Pravidelná valorizace mezd

  • Mezinárodní prostředí nadnárodní společnosti

  • Příspěvek na stravování v hodnotě 105 Kč/den

  • Zvýhodněný telefonický tarif pro rodinu a zaměstnance

  • Příspěvky za odpracovanou dobu již od 1. roku ve společnosti

  • Podporu Vašeho osobního i profesního rozvoje

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Nádvorníková
ID: 4842439  Datum zveřejnění: 29.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.