Montážní dělník pro zakázkovou výrobu - mimo automotive

Liberecký kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, firmu, která vyrábí různé komponenty pro polovodičový průmysl a čipy, nyní hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na montážní práce.

Je Vám blízká práce s výkresovou dokumentací?

Jste manuálně zručný/á?

Pak byste mohl/a být to pravé :)

  • měření, ohýbání a řezání trubek podle výkresové dokumentace

  • montáž jednotlivých komponentů

  • průběžná kontrola jednotlivých vyrobených dílů

  • práce s tabletem a PC

  • spolupráce s ostatními kolegy v týmu

Profil kandidáta

  • předchozí zkušenost ve výrobě (ideálně práce s plasty/dřevem)

  • SOU nebo SŠ - ideálně v technickém oboru

  • orientace ve výkresové dokumentaci

  • schopnost ovládat tablet a dotykové obrazovky

  • ochota pracovat na 2 směny (ranní a odpolední směna)

Nabízíme

  • nástupní mzda 138 Kč/hod, 30 % prémie

  • zajímavá pracovní náplň mimo automotive v zakázkové výrobě

  • stravenky ve výši 140 Kč

  • příspěvek na dopravu

  • práce na 2 směny (ranní a odpolední)

  • 1 týden placeného volna navíc,

  • hrazenou Multisport kartu nebo peníze na Pluxee kartu,

  • rodinné benefity - vstupenky na fotbal, do IQLandie nebo do Zoo

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Gold
+420 602 692 089
ID: 4842662  Datum zveřejnění: 29.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 138 Kč/hod.