Vedoucí skladu - bez cizích jazyků

Pardubický kraj

Popis pozice

Pokud máte zkušenosti s logistickými procesy ve výrobní sféře, praxi ve vedení lidí a hledáte práci v 1 směnném provozu, pak my hledáme právě Vás!

Na této pozici skvěle uplatníte své předchozí zkušenosti a zároveň budete mít i možnost profesně růst a aktivně se podílet na rozvoji firmy. Takže pokud Vás baví nejen řídit skladovací procesy, ale máte i schopnost vidět souvislosti a vymýšlet zlepšování a zjednodušování celého fungování skladu, pak jste ideálním uchazečem!

Náplň práce:

  • řízení celého skladu vč. vedení lidí

  • optimalizace procesů

  • rozdělování práce na příjmu i expedici

  • zodpovědnost za efektivitu skladování

  • práce s interním systémem

  • zodpovědnost za správnost vedení evidence vč. inventur

  • komunikace s ostatními kolegy napříč firmou

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání

  • zkušenosti se skladováním ve výrobní sféře

  • praxe ve vedení lidí

  • práce na PC a řp. B

  • vůdčí schopnosti a smysl pro detail

  • nadšení pro logistiku a pečlivost

Nabízíme

  • stabilní práci v 1 směnném režimu

  • odměny ke mzdě

  • 5 týdnů dovolené

  • hrazené stravování

  • příspěvek na penzijko

  • rozvoj zkušeností a dovedností

  • rodinnou atmosféru

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová