M/Ž - Operátoři do výroby | Práce na zaučení | Nástup možný ihned!

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme spolehlivé a motivované operátory do výroby, muže i ženy, kteří mají chuť se naučit něco nového. Nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti – vše vás naučíme!

Dále také hledáme kontrolory, obsluhy strojů a mistra – seřizovače strojů

  • Jednoduché pomocné práce při balení a vkládaní materiálů dle pokynu

  • Úklidové práce včetně pomocných činnosti

  • Převáženi materiálů na ručně ovládaných vozících

Profil kandidáta

  • Zodpovědnost: Schopnost plnit úkoly včas a pečlivě.

  • Ochotu učit se: Chuť osvojit si nové dovednosti a technologie.

  • Týmového ducha: Spolupráce a vzájemná podpora jsou u nás klíčové.

Nabízíme

  • Práci na zaučení: Každého nováčka důkladně zaškolíme.

  • Stabilní zaměstnání: Dlouhodobá spolupráce a jistota pravidelného příjmu.

  • Příjemné pracovní prostředí: Moderní a bezpečné pracovní podmínky.

  • Kariérní růst: Možnost profesního růstu a zvyšování kvalifikace.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Viola Demhasajová
+420703865275
ID: 4843225  Datum zveřejnění: 30.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.