Junior/ Senior CNC obráběč kovů (Plzeň - město)

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máš předchozí zkušenosti s obsluhou CNC nebo jsi pouze vyučený v oboru? Hledáš práci přímo v Plzni a vyhovuje ti pracovat 15 dní v měsíci na 12 ti hodinové směny?

Pak jsi náš člověk a hledáme právě tebe! Pošli nám svůj životopis.

  • obsluha CNC stroje

  • výroba dílů dle technické dokumentace

  • manipulace s materiálem

  • kontrola kvality vyrobených dílů

  • práce s technickou dokumentací

Profil kandidáta

  • SOÚ/SŠ v technickém oboru (obráběč kovů)

  • předchozí praxe výhodou

  • ochota pracovat dlouhý/ krátký týden na 12ky

Nabízíme

  • nadstandardní příspěvky za odpolední směny a práci v nepřetržitém provozu

  • bonusy k fixnímu platu

  • odměny v podobě mimořádné prémie

  • 25 dní dovolené

  • sick days

  • příspěvek na stravování

  • příspěvek na penziní připojištění

  • možnost profesního růstu

  • důkladné zaškolení na pozici

  • jazykové a vzdělávací kurzy v pracovní době

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová
ID: 4843736  Datum zveřejnění: 30.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.