Logistik/skladník - Liberec - bez nočních směn

Liberecký kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti ze skladu/expedice?

Nevadí Vám 12hodinové směny (pouze denní)?

Pak tu mám zajímavou pracovní nabídku pro firmu mimo automotive.
SKLADNÍK

  • příjem a výdej materiálu, kontrola jednotlivých zásilek podle dodacích listů

  • práce s VZV a paletovým vozíkem, realizace inventur a spolupráce s kolegy s týmu

LOGISTIK/EXPEDIENT

  • příprava materiálu na montáži, kompletace materiálu a vyrábených dílů, tisk dokumentace

  • odesílání reportů, čistění a balení dílů, podpora kolegů a práce se čtečkou

Profil kandidáta

  • SOU nebo SŠ

  • řidičský průkaz sk. B výhodou

  • základní orientace ve výkresové dokumentaci

  • práce s PC (Office, Helios)

  • praxe ze skladu nutností

Nabízíme

  • 12hodinové směny - krátký/dlouhý týden (bez nočních směn)

  • dlouhodobou spolupráci

  • mzdu 138 Kč/hod a 30 % prémie

  • práce ve stabilní firmě mimo automotive

  • stravenky

  • příspěvek na dopravu (i pro liberecké)

  • systém Cafeterie

  • týden placeného volna navíc

  • permanentky na volný čas - Zoo, fotbal, hokej, IQLandia

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Gold
+420 602 692 089
ID: 4844736  Datum zveřejnění: 31.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 138 Kč/hod.