Kariéra v HR | Náborář

Jihomoravský kraj, Česko

Popis pozice

Chcete nastartovat novou kariérní výzvu v oblasti náboru zaměstnanců? Pří komunikaci a práci s lidmi se cítíte jako ryba ve vodě a obchodní duch se ve vás nezapře? Pokud navíc rozumíte tomu, co za náborem zaměstnanců stojí, staňte se součástí našeho náborového týmu a pomozte nám propojovat ty správné lidi se zajímavými příležitostmi! ⭐

  • odpovědnost za celý náborový proces – od komunikace s klientem, výběr kandidátů, zpětné vazby a prezentace kandidátů klientovi až po nabídky pracovní pozice

  • tvorba inzerátů, které kandidáty zaujmou

  • aktivní vyhledávání kandidátů (interní databáze, sociální sítě, LinkedIn, Facebook,…) – následná preselekce, prescreeny a pohovory

  • komunikace s klientem – budování vztahů a rozvíjení dalších příležitostí

Profil kandidáta

  • máte předchozí zkušenosti s vyhledáváním nebo náborem zaměstnanců – na tuto pozici sháníme motivovaného člověka, který nemusí mít letité zkušenosti s recruitmentem, ale má chuť se profesionálem stát

  • jste komunikativní, akční osobnost s obchodním drivem – aktivní vyhledávání, oslovování a dosazování kandidátů na ty správné pozice bude vaší každodenní pracovní náplní

  • jste proklientsky orientovaní – nebojíte se komunikovat s klientem, dokážete mu dát konstruktivní zpětnou vazbu a zároveň i vyslyšíte jeho prosby

  • vlastníte řidičský průkaz sk. B – výhodou

  • a pokud se kamarádíte s angličtinou (alespoň na úrovni B2), bude to pro vás velkou výhodou při komunikaci s kandidáty, není však podmínkou

Nabízíme

  • jsme otevřeni spolupráci na plný i zkrácený úvazek

  • fixní mzdu a bonusový systém

  • zázemí moderních kanceláří v centru Brna (v Panské ulici)

  • flexibilní pracovní doba

  • jazykové kurzy v pracovní doběpropracovaný

  • systém vzdělávání a školení – recruitment, LinkedIn, interní systémy a mnoho dalších, tak abyste se u nás mohli neustále posouvat

  • možnost kariérního růstu – příležitost stát se v budoucnu mentorem nováčků nebo interním lektorem

  • přátelský kolektiv zkušených náborářů, ve kterém se budete vzájemně inspirovat

  • pracujte z domova! Možnost částečného homeoffice (po zaškolení)

  • příspěvek na MultiSport kartu – protože ve zdravém těle, zdravý duch

  • v týmu vás rádi přivítáme ihned nebo dohodou

  • …a řadu dalších motivačních firemních benefitů…

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Polášková
ID: 4844971  Datum zveřejnění: 1.6.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.