Vedoucí výroby úseku svařování

Jihočeský kraj

Popis pozice

Hledáme člověka kovaného v technologiích svařování, který rád přichází s novými nápady, zvládne řídit větší výrobní tým a domluví se anglicky nebo německy.

  • Řízení a koordinace denních výrobních operací

  • Plánování a organizace výrobního procesu

  • Vedení a motivace výrobního týmu, zajištění školení a rozvoje zaměstnanců

  • Implementace a udržování systémů jakosti podle ISO

  • Kontrola dodržování bezpečnostních a hygienických předpisů

  • Řešení operativních problémů a navrhování opatření pro zlepšení výkonu

  • Reporting výrobních výsledků a výkonů vedení společnosti

Profil kandidáta

  • Technické vzdělání a zkušenosti na obdobné pozici ve výrobním prostředí

  • Znalost výrobních procesů, technologií svařování nutností

  • Silná osobnost se schopností vést a motivovat tým, výborné komunikační a organizační dovednosti

  • Pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka

  • Dobré analytické schopnosti a schopnost řešit problémy

  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní společnosti

  • Motivační finanční ohodnocení

  • Příspěvky, odměny a prémie ke mzdě

  • 5 týdnů dovolené

  • Mimořádné dny volna

  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek do cafeterie

  • Příspěvek na stravné

  • Firemní akce

  • Další balíček benefitů

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 4845646  Datum zveřejnění: 3.6.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.