Key account manager

Středočeský kraj, Česko

Popis pozice

Pro našeho významného klienta hledáme motivovaného a zkušeného Key Account Managera, který se připojí k dynamickému týmu. Pokud máte vášeň pro prodej, budování silných vztahů se zákazníky a chcete pracovat v inovativní společnosti, pojďte do toho s námi.

  • Udržování a rozvoj dlouhodobých vztahů s klíčovými zákazníky

  • Identifikace nových obchodních příležitostí a růst stávajícího portfolia klientů

  • Připravování a prezentování obchodních nabídek a smluv

  • Spolupráce s interními týmy k zajištění uspokojení potřeb zákazníků

  • Monitorování trhu a konkurence, analýza trendů a identifikace nových příležitostí

  • Dosahování prodejních cílů a pravidelné reportování výsledků

Profil kandidáta

  • NJ - komunikativní úroveň podmínkou - zahraniční cesty a každodenní komunikace se zákazníky

  • SŠ vzdělání (technický směr, polygrafie výhodou)

  • Min. 3 roky zkušeností na obdobné pozici

  • Silné komunikační a vyjednávací dovednosti

  • Schopnost budovat a udržovat dlouhodobé vztahy se zákazníky

  • Analytické myšlení a schopnost identifikovat obchodní příležitosti

  • Výborná znalost českého a anglického jazyka (další jazyky výhodou)

  • Orientace na výsledek, samostatnost a proaktivní přístup

Nabízíme

  • fixní mzda + provize z prodeje

  • pružná pracovní doba

  • služební automobil

  • mobilní telefon a notebook

  • vlastní jídelna (dotované obědy)

  • 2 sick-days

  • k řádné dovolené i další dny navíc (rostoucí dovolená)

  • firemní ubytování po dobu zaučení (pokud jste z daleka)

  • finanční ohodnocení s ohledem na Vaše předchozí zkušenosti

  • odborné zaškolení

  • řadu interních kurzů a školení

  • pracovněprávní poradenství

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbara Rduch
+420 702 197 467
ID: 4846254  Datum zveřejnění: 3.6.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.