Mistr | + seřizování strojů

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do výrobní společnosti v Petřvaldu u Karviné hledáme nové Mistry, kteří mají zkušenost s vedením středního týmu.

Nástup do kmene společnosti.

  • Seřizování a obsluha strojů - lisy, ohýbačky, tvářecí stroje - dle potřeby

  • Řízení týmu o 15 - 20 lidech - rozdělování a kontrola práce

  • Kontrola kvality

  • Práce s výkresovou dokumentací

  • Práce na PC

Profil kandidáta

  • Zkušenosti s obsluhou a seřizováním strojů

  • Znalost výkresové dokumentace

  • Zkušenosti s vedením týmu

  • Znalost práce na PC

  • Spolehlivost a dochvilnost

  • Ochota pracovat na směny - R,O směna (do půl roku bude přidána i noční směna)

Nabízíme

  • Mzda od 35 000 Kč

  • Stravenky v hodnotě 110 Kč/den

  • 23 dní dovolené

  • 2x sickday/rok

  • Čisté a moderní prostředí

  • Pečlivé zaučení

Benefity

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Pavla Petrošová