Operátor výroby, mzda od 30 000,-

Ústecký kraj

Popis pozice

Do stabilní společnosti v Ústí nad Labem hledáme šikovné a fyzicky zdatné operátory výroby.

  • Provoz výrobního zařízení při výrobě práškových barev.

  • Příprava, čištění a údržba výrobního zařízení a pracovního prostředí.

  • Spolupráce s laboratoří kontroly kvality.

  • Zaznamenávání aktuálních parametrů a výsledků výrobního procesu ve výrobním listě.

  • Udržování pořádku na pracovišti a dodržování Jotun standardu 5S.

Profil kandidáta

  • min. střední odborné vzdělání s výučním listem

  • zkušenosti ve výrobě podmínkou

  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu

  • manuální zručnost

  • zodpovědnost a smysl pro týmovou práci

  • chuť pracovat

  • výborný zdravotní stav

Nabízíme

  • nástupní mzda 30.000 ,- Kč

  • zajímavou a různorodou práci

  • zázemí stabilní a perspektivní zahraniční společnosti

  • finanční příspěvky na dovolenou/kulturu

  • 13. plat

  • zaškolení interním trenérem

  • příspěvek na závodní stravování

  • benefity v rámci programu "Zdravá firma"

  • odměna za odpracované roky

  • příspěvek na penzijní/ životní připojištění

Benefity

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349
ID: 4847481  Datum zveřejnění: 4.6.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.