Technolog- Strojař

Zlínský kraj, Česko

Popis pozice

Hledáme Technologa - Strojaře!

Jste nadšenec do nových technologií a máte zkušenosti ve strojírenství?

Připojte se k lídru v oblasti výroby autokosmetiky, a staňte se součástí týmu.
Inovace: Budete stát u zrodu nových řešení, která posunou produkty na špičku trhu.

Výzvy: Každý den přináší nové technické úkoly, které testují vaše schopnosti a podněcují k růstu.

Projekty: Pracujte na klíčových projektech s cílem snížit náklady a zvýšit produktivitu.

Spolupráce: Ponoříte se do dynamického prostředí, kde týmová práce není jen frází.

Profil kandidáta

Zkušenosti: Minimálně 2 roky praxe v oboru a SŠ vzdělání ve strojírenství.

Analytické myšlení: Proaktivní přístup k řešení problémů a schopnost analyzovat složité situace.

Týmový duch: Schopnost pracovat samostatně i jako součást týmu.

Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Požadované jazyky - angličtina (aktivní)

Nabízíme

Motivující ohodnocení: Vaše práce bude odměněna adekvátně k vašim schopnostem a výsledkům.

Komunita: Přidejte se k přátelskému kolektivu v moderním pracovním prostředí.

Benefity

Závodní stravování

Příspěvek na dovolenou

Jazykové kurzy

Dovolená navíc

Výrobky a služby se slevou

Notebook

Mobilní telefon

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sylva Valentová
+420 727 901 411
ID: 4847657  Datum zveřejnění: 5.6.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.