Operátor/ka výroby

Pardubický kraj, Česko

Popis pozice

Hledáte nové pracovní uplatnění v zázemí stabilní společnosti? Nezaleknete se ani 3 směnného provozu s volnými víkendy? Dejte nám o sobě vědět a staňte se součástí kmene výrobní společnosti, která vám poskytne zázemí v čistém pracovním prostředí v moderním závodě a mimo jiné i řadu pěkných firemních benefitů.

Firma zajišťuje bezplatnou autobusovou dopravu z okolí Pardubic, Vysokého Mýta a Ústí nad Orlicí.

  • obsluha jednoduchých lisovacích strojů, včetně manipulace s výrobním materiálem

  • průběžné kontrolování kvality výrobků, výrobního materiálu a výrobního stroje

  • práce podle jednoduchých technologický postupů

  • práce ve 3 směnném provozu

Profil kandidáta

  • ochota pracovat ve 3 směnném režimu

  • praxe při práci se stroji výhodou nikoliv podmínkou

  • spolehlivost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené

  • zajištění bezplatné autobusové dopravy

  • příspěvek na stravování

  • příspěvek na penzijko

  • příspěvek na volnočasové aktivity

  • roční bonus

  • věrnostní bonusy

  • motivační finanční ohodnocení na základě předchozích zkušenost

  • moderní,čisté a příjemné pracovní prostředí

Benefity

  • Zajištěná doprava

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Luštinová
+420702290139
ID: 4848214  Datum zveřejnění: 5.6.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.