Tiskař až 44 000 Kč / měsíc

Středočeský kraj

Popis pozice

  • nestereotypní pestrá práce v zakázkové výrobě

  • příprava tiskového stroje pro zakázku

  • řízení a kontrola osádky

  • úzká spolupráce s dalšími tiskaři

Profil kandidáta

  • zkušenosti na sítotiskovém stroji podmínkou

  • základní orientaci na PC

  • manuální zručnost

Nabízíme

  • spolupráce na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu společnosti

  • Mzda: 35 000 až 44 000 Kč / měsíc

  • variabilní složka mzdy až 10 % základní mzdy + osobní ohodnocení

  • stravenky

  • 5 týdnů dovolené

  • mimořádný bonus až 2 000 Kč / měsíc

  • samozřejmostí jsou zákonné příplatky za směnný provoz

  • lokalita: Žebrák u Berouna

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová