Specialista BOZP | Brno

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Do společnosti, která je lídrem v oblasti nanotechnologií a mikrotechnologií, hledám kandidáta, který bude zodpovědný za agendu BOZP, PO a životní prostředí pro výrobní závod.

V případě, že máte zkušenosti na této pozici a domluvíte se anglickým jazykem, neváhejte zaslat svůj životopis.
Na této pozici budete zodpovědný za agendu BOZP, PO a ŽP ve výrobním závodě.

Budete provádět kontroly, identifikovat rizika v oblasti BOZP/PO, implementovat nápravná opatření a účastnit se auditů.

Pravidelně budete aktualizovat dokumentaci dle platné legislativy.

Čeká vás spolupráce jak s výrobou, tak s oddělením HR - budete se podílet na realizaci školení pro zaměstnance v oblasti BOZP/PO.

Externě budete komunikovat také s úřady či dodavateli.

Profil kandidáta

Očekáváme komunikativního kandidáta, který má zkušenosti na pozici technik/koordinátor či specialista BOZP/PO.

Čeká vás komunikace v anglickém jazyce - nehledáme rodilého mluvčího, ale očekáváme komunikativní úroveň anglického jazyka.

Výhodou je certifikát OZO BOZP a OZO PO.

Nabízíme

Můžete se těšit na zajímavé mzdové ohodnocení a možnost osobního i profesního růstu.

Čeká vás 5 týdnů dovolené a 2 Sick Days.

V pracovní době se můžete účastnit kurzů angličtiny či využít jiná školení v rámci interního vzdělávání.

Zaměstnavatel dále nabízí dotovanou Multisport kartu, příspěvek na penzijní připojištění a stravování či výhodný mobilní tarif.

Dále se můžete těšit na flexibilní pracovní dobu a moderní pracovní prostředí.

Zaměstnavatel také nabízí parkovací místo anebo můžete využít výborné dostupnosti a dopravit se do práce například na kole.

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Zemánková
+420734691538
ID: 4848427  Datum zveřejnění: 5.6.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.