HR specialista | ve výrobní společnosti

Středočeský kraj

Popis pozice

Tradiční česká výrobní společnost v Kolíně s dlouholetou tradicí přijme do svého týmu novou posilu na pozici: Specialista lidských zdrojů.

Jste komunikativní a aktivní člověk s praxí na stejné pozici?

Dejte nám o sobě vědět a pojďte do toho s námi.

Nástup do kmene společnosti.

  • nábor nových zaměstnanců (převážně do výroby)

  • psaní inzerce na volné pracovní pozice

  • správa zaměstnaneckých benefitů

  • plánování lékařských prohlídek

  • práce v personálním systému Nugget

  • příprava pracovněprávních dokumentů (vstupní a výstupní dokumenty, případně i změny během pracovního poměru)

  • úzká spolupráce s vedením společnosti

  • péče o zaměstnance

  • komunikace s marketingem

  • účast na burzách práce

  • komunikace s agenturami práce

Profil kandidáta

  • minimálně ukončené SŠ vzdělání (humanitní směr výhodou)

  • praxe na obdobné HR pozici - alespoň 2 roky

  • orientace v zákoníku práce

  • AJ - mírně pokročilý - (spíše písemná komunikace)

  • velkou výhodou jsou předchozí zkušenosti s dotacemi na vzdělávání

  • ŘP sk. B - aktivní řidič

  • výborné komunikační schopnosti, empatie

  • uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme

  • mzda s ohledem na předchozí zkušenosti

  • pružná pracovní doma (jádro 8-14h)

  • dotované obědy (vlastní jídelna)

  • 2x sick day/rok

  • příspěvek na dopravu 50 Kč/den

  • vlastní parkoviště

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Pavla Petrošová