Technik 3D měření

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Chcete pracovat v nové moderní výrobní hale? V inspirativním prostředí? Za atraktivní mzdu? Aktuálně se ve společnosti, jež se zabývá vývojem a výrobou vysoce kvalitních produktů pro autmotive průmysl, otevřela pozice Technika měřícího zařízení. Pokud je to něco pro Vás, tak čtěte dále!

  • Provádět měření úloh na 3-souřadnicovém měřícím zařízení

  • Vyhodnocovat výsledky měření a zároveň informovat zadavatele o výsledcích

  • Zpracovávat analýzy měření dle požadavků

  • Spolupracovat na řešení problémů zjištěných při měření

  • Navrhovat metodiky a postupy měření

  • Poskytovat poradenství v oblasti měření

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání nejlépe technického zaměření

  • Zkušenost na oddělení kvality a s 3D měřením

  • Základní orientace v technické dokumentaci/výkresech

  • Základní znalost angličtiny nebo němčiny

Nabízíme

  • Prémie od 1.měsíce

  • Extra týden dovolené navíc

  • Dotovanou stravu na pracovišti

  • Příspěvek na životní připojištění, penzijní pojištění, příspěvky na sport

  • A další

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Nagyová
+420771287508
ID: 4849548  Datum zveřejnění: 7.6.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.