Vedoucí obchodního týmu | služební vůz + odměny

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Do výrobní společnosti hledáme zkušeného obchodního manažera/ku, který/á nastaví strategii oddělení, tak aby vedl tým i firmu k těm nejlepším možným výsledkům. Hledáme dravce, který se pustí do vyjednávání se zahraničními zákazníky a půjde svým kolegům příkladem. Těšit se můžete na atraktivní mzdu a služební vůz i k soukromým účelům.

  • Vedení menšího týmu obchodníků, aby docházelo k naplňování obchodních cílů společnosti

  • Odpovědnost za akviziční aktivity týmu, především v zahraničí

  • Udržování stávajících vztahů s dlouholetými zákazníky, péče o ně

  • Odpovědnost za obchodní plánování, tvorbu a naplnění strategického plánu oddělení

  • Plnění obchodních KPIs

  • Odpovědnost za vedení týmu marketingu, obchodu a servisního střediska

  • Hodnocení podřízených, jejich rozvoj, vzdělávání a motivace týmu

Profil kandidáta

  • Vysokoškolské vzdělání nebo SŠ + praxe s prokazatelými výsledky

  • Zkušenosti s technickým a zahraničním obchodem

  • Praxe z manažerské role, schopnost efektivně vést tým

  • Jazyková vybavenost - AJ na min. úrovni B2

  • Ochota cestovat (i mimo EU)

  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti

  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené

  • Atraktivní mzda

  • Kvartální a roční bonusy dle plnění cílů

  • Služební vůz i k soukromým účelům

  • Kratší pracovní dobu – 7,5 hod denně

  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

  • Příspěvek na stravování v závodní jídelně

  • Výhodný zaměstnanecký tarif u mobilního operátora

  • Příspěvek do Cafeterie

  • Firemní akce a teambuildingy

  • Možnost seberealizace, tvoření týmů

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4849549  Datum zveřejnění: 7.6.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.