Sales support administrator

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Do obchodního týmu hledáme posilu na pozici sales support, která bude tvořit reporty, přehledy a je pravou rukou obchodního ředitele společnosti. Pokud jste analytický typ a baví vás systémy, k tomu rád/a komunikujete, dejte mi o sobě vědět. Těšit se můžete na rozmanitou práci s interními systémy, přátelskými kolegy i na zajímavých projektech.

  • reporting a přehledy: plnění cílů, předpokládaných zisků v jednotlivých regionech, vývoj cen na trhu...

  • příprava a kontrola smluv

  • komunikace s obchodním oddělením, controllingem v ČR, ale i v zahraničí

  • pomoc při organizaci eventů pro klienty a nebo meetingů obchodních zástupců

  • práce v MS Excel a interních systémech, za které budete vystupovat jako klíčový uživatel

Profil kandidáta

  • zkušenosti s reporty a práce s MS Excelem

  • zkušenosti s informačními systémy

  • komunikativní znalost AJ (lepší B1)

  • znalost práce na PC na pokročilé úrovni, Excel podmínkou

  • ochota učit se novým věcem a zapojení se do projektů

  • analytický typ, který má rád práci s daty, čísly

  • komunikativní a organizační schopnosti

Nabízíme

  • zajímavá měsíční mzda

  • 5 týdnů dovolené

  • flexibilní pracovní doba

  • příspěvek na dopravu

  • příspěvek do Cafeterie

  • dotované stravné

  • příjemné pracovní zázemí

  • přátelské prostředí, prima parta kolegů

  • valorizace mezd

  • odměny za pracovní výročí atd.

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4850157  Datum zveřejnění: 7.6.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.