Projektant/konstruktér pozemních staveb | Ostrava

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do menší ostravské projekční a inženýrské kanceláře hledáme posilu na pozici projektanta pozemních staveb nebo konstruktéra, který kolegům pomůže s dílčími úkoly projektu. Společnost se zabývá ocelovými konstrukcemi a průmyslovými objekty. Těšit se můžete na prima partu kolegů, zajímavé pracovní podmínky a atraktivní projekty.

  • Projektování svěřené zakázky v oblasti pozemních staveb

  • Práce v programu CAD

  • Komunikace s vedoucím oddělením, kolegy

  • Zastupování společnosti u investora

Profil kandidáta

  • Praxe jako stavební projektant 1-2 roky

  • Výhodou je zkušenost s projektováním železobetonových konstrukcí a s vytvářením podrobných výkresů výztuže

  • Znalost práce v AutoCAD

  • Znalost práce v Revit výhodou

  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Stabilní pracovní pozice s atraktivní mzdou

  • Odměny ke mzdě

  • 5 týdnů dovolené

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na stravné

  • Možnost se rozvíjet, možnost dalšího vzdělávání

  • Příjemné pracovní prostředí

  • Zajímavé projekty

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4850159  Datum zveřejnění: 7.6.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.