Specialista zákaznického servisu – možnost zkráceného úvazku

Středočeský kraj, Česko

Popis pozice

Přidejte se k dynamickému týmu LAVAT a staňte se specialistou zákaznického servisu v české akciové společnosti.

LAVAT sídlí v Chotuticích nedaleko Kolína, Českého Brodu a Peček. Zde se odehrává vše od vývoje, nákupu, expedice až po veškeré výrobní provozy. Své výrobky společnost následně distribuuje do celého světa. Těšit se můžete na příjemné prostředí menší výrobní firmy s 80 zaměstnanci.

  • komunikovat se zákazníky na denní bázi

  • účetně přijímat a vydávat zboží ze skladu

  • přijímat objednávky a zadávat je do systému

  • vystavovat dodací listy a faktury

  • komunikovat s výrobou

Profil kandidáta

  • středoškolské vzdělání

  • alespoň krátká praxe na administrativní pozici

  • znalost účetního programu Helios velkou výhodou

  • alespoň základní znalost anglického jazyka

  • pečlivost a samostatnost

  • pozice je vhodná i pro maminky po rodičovské dovolené (možnost přizpůsobení pracovní doby dle potřeb)

Nabízíme

  • finanční ohodnocení dle předchozích zkušeností v oboru

  • dovolená nad zákonný rámec (celkem 23 dní)

  • dotovaná strava v kantýně přímo na pracovišti

  • příspěvek na dovolenou

  • možnost zajištění dopravy z Kolína

  • flexibilní pracovní doba

  • možnost zajištění kurzů anglického jazyka

  • možnost pracovat i na zkrácený úvazek

Benefity

  • Zajištěná doprava

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Enochová
ID: 4851075  Datum zveřejnění: 10.6.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.