Manažer BOZP a PO

Středočeský kraj

Popis pozice

Mezinárodní společnost zaměřující se na výrobu obalů pro různá odvětví průmyslu nabízí v současné době zajímavou příležitost pro zkušené profesionály v oblasti EHS (BOZP, PO, ŽP).

  • Odpovědnost za zabezpečení BOZP, PO a ŽP pro výrobní závod

  • Vedení menšího týmu

  • Analýza a hodnocení rizik, příprava preventivních opatření

  • Zabezpečení školení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO

  • Zodpovědnost za vykonávání auditů v provozu

  • Zajištění prošetření pracovních úrazů a nemocí z povolání

  • Spolupráce v oblasti výběru vhodných OOPP

Profil kandidáta

  • Min. 3 roky zkušeností v oblasti BOZP a PO ve výrobním podniku

  • Certifikát OZO v BOZP a OZO v PO

  • Znalost legislativních požadavků a právních předpisů v oblasti BOZP a PO

  • Zkušenost s vedením týmu výhodou

  • Komunikační a organizační dovednosti

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní společnosti s dlouhou historií

  • Motivující finanční ohodnocení + odměna při pracovním jubileu

  • Týden dovolené navíc

  • Možnost využití Home Office

  • Výběr benefitů (příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění, poukázky na sport, kulturu, vzdělávání apod.)

  • Firemní akce

  • Nástup možný ihned nebo dle Vašich možností

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420 731 412 536
ID: 4851436  Datum zveřejnění: 10.6.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.