Operátor mechanik

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro společnost působící v oboru potravinářství hledám člověka, který bude obsluhovat, seřizovat a v případě potřeby opravovat technické výrobní zařízení.

Jste manuálně zručný se zkušeností se seřizováním strojů a zařízení? Tak se ozvěte, pozici vám blíže představím.

  • Provádět kontrolu nastavení linky dle technologických postupů

  • Provádět kontrolní činnosti na svěřeném pracovišti

  • Dodržuje technologické postupy dle vnitropodnikové dokumentace

  • Zodpovídat za včasné hlášení technických poruch zařízení a předcházet těmto poruchám

  • Provádět autonomní údržbu

  • Zodpovídat za drobné opravy a mazání strojů

  • Udržovat zařízení v čistotě

  • Provádět operativní údržbu vzniklých poruch na směně

  • Zastupovat operátory linek dle potřeby pracovního týmu

  • Plánování preventivních oprav a výměn náhradních dílů

Profil kandidáta

  • Střední odborné vzdělání - vyučení technického směru

  • Zkušenost s prací mechanika strojů a zařízení alespoň 1 rok

  • Zkušenost s údržbou alespoň 1 rok

  • Ochota pracovat na směny

  • Komunikativní, umět popsat a řešit odhalenou závadu

  • Práce v týmu

  • Spolehlivost

Nabízíme

  • Plat odpovídající pozici, možnost profesního růstu

  • Získání profesní způsobilosti (průkazy, školení)

  • Příspěvek na stravu a závodní stravování

  • Příspěvek na dopravu

  • Sezónní bonus

  • Roční odměny (13.plat)

  • 5 týdnů dovolené

  • Občerstvení na pracovišti

  • Společné firemní akce

  • Rodinné a přátelské zázemí společnosti

  • Jistotu stabilní práce

Benefity

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Benko
+420739341365
ID: 4851440  Datum zveřejnění: 10.6.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.