Specialista vývoje potravinářských výrobků

Kraj Vysočina

Popis pozice

Stabilní potravinářská společnost s dlouhou historií nabízí zajímavou příležitost pro kandidáty se zkušeností s vývojem potravinářských výrobků. Pokud Vám vyhovuje velká míra autonomie a zajimavé projekty, určitě neváhejte zaslat svůj životopis!

  • Vývoj a inovace potravinářských výrobků od konceptu až po finální produkt

  • Spolupráce s týmem na tvorbě receptur a technologických postupů

  • Testování nových surovin a ingrediencí

  • Optimalizace výrobních procesů a zlepšování kvality stávajících produktů

  • Monitorování trendů a novinek v potravinářském průmyslu

Profil kandidáta

  • Praxe a zkušenosti s vývojem potravinářských výrobků

  • Vzdělání v relevantním oboru (potravinářství, chemie, technologie potravin atp.)

  • Znalost legislativy a standardů v potravinářství

  • Řidičský průkaz sk. B

  • Výborné organizační a komunikační dovednosti

  • Kreativní myšlení a inovativní přístup

Nabízíme

  • Jistotu a zázemí české rodinné společnosti

  • Příjemnou atmosféru menšího závodu

  • Zajímavou a kreativní práci v dynamickém prostředí

  • Odpovídající finanční ohodnocení a prémie navíc

  • Zaškolení a odborný profesní rozvoj

  • Flexibilní pracovní dobu

  • 25 dní dovolené

  • Smlouvu na dobu neurčitou

  • Příspěvek na stravování

  • Skvělé kolegy a firemní akce

  • Nástup ihned nebo dle Vašich možností

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420 731 412 536
ID: 4851451  Datum zveřejnění: 10.6.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.