Konstruktér - strojní či elektro

Pardubický kraj

Popis pozice

Pro rozšíření týmů v konstrukci hledáme nové kolegy - ať už se specializujete na elektro či klasickou strojní konstrukci, rádi se s Vámi potkáme! A pokud se následně domluvíme na spolupráci, bude Vás čekat následující pracovní náplň:

  • tvorba konstrukčních řešení nových projektů

  • inovace a konstrukční změny stávajících produktů

  • zajímavá práce na konstrukci prototypů i v sériích

  • spolupráce s technology i kolegy v konstrukci

  • tvorba výkresů a kusovníků

  • zajištění konstrukčních zkoušek

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání strojního či elektro zaměření

  • praxe v konstrukci (strojní nebo elektro)

  • zkušenosti s prací v CAD programech (AutoCAD, Inventor)

  • schopnost týmové práce

Nabízíme

  • stabilní práci na zajímavých projektech

  • ohodnocení dle praxe a zkušeností

  • dovolenou navíc

  • dotované stravování

  • příspěvek na penzijko

  • jazykové kurzy

  • a další benefity a prémie...

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4851691  Datum zveřejnění: 10.6.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.