Hledáme Provozního pro Bistro a Kavárnu!

Praha

Popis pozice

Máš rád/a gastronomii a máš organizační schopnosti? Přidej se k nám a posuň gastrosvět na další úroveň!

  • Organizovat směny a hladký chod kavárny

  • Starat se o pohodu týmu a jejich rozvoj

  • Připravovat podklady pro mzdy a bonusy

  • Tvořit recepty pro nápoje a menu

  • Kontrolovat kvalitu jídla a pití

  • V případě potřeby zaskakovat na baru a na place

  • Organizovat eventy a catering

  • Jednat s dodavateli a náborovat nové zaměstnance

Profil kandidáta

  • Zkušenosti v gastronomii, ideálně na manažerské pozici

  • Organizovanost, samostatnost a smysl pro detail

  • Nadšení pro nové trendy v gastronomii

  • Komunikativnost a zodpovědnost

  • Anglický jazyk alespoň na úrovni B2

  • Flexibilitu a kreativitu

  • ŘP sk. B výhodou

  • Zkušenosti s výběrovou kávou výhodou

Nabízíme

  • Platové ohodnocen dle zkušeností

  • Příspěvek na vzdělávání

  • Příspěvek na fyzioterapii

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Slevy na jídlo a pití v rámci podniků vlastněných zaměstnavatelem

  • Finanční odměny

  • Flexibilní pracovní čas

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Daniela Andaházyová
+420731643730
ID: 4851895  Datum zveřejnění: 11.6.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.