Manažer obchodního oddělení | možno i na IČ

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Hledáme kovaného manažera, který zvládne řídit menší tým stejně dobře jako vést důležitá obchodní jednání. Pokud se chceš podílet na strategických rozhodnutích středně velké výrobní firmy s ryze českým vedením a oceníš možnost být také v terénu, pak je to pozice pro tebe.
✔ Tvorba obchodní strategie a nastavení business plánů ve spolupráci s obchodním ředitelem

✔ Vedení, motivace, rozvoj a vzdělávání obchodního týmu (5 lidí)

✔ Akviziční činnost a budování vztahů s key account klienty

✔ Reprezentace společnosti na veletrzích a rozvoj nových obchodních kanálů

✔ Monitorování a analýza trhu i vývojových trendů

✔ Uzavírání obchodních smluv a zakázek

✔ Úzká spolupráce s vedením společnosti a marketingovým oddělením

Profil kandidáta

✔ Min. SŠ vzdělání

✔ Zkušenosti v obchodu, výhodou je výrobní prostředí a mezinárodní obchod

✔ Komunikativní angličtina podmínkou, němčina nebo polština výhodou

✔ Manažerské a obchodní dovednosti s prokazatelnými výsledky

✔ Vůdčí osobnost, která dokáže tým motivovat k dosažení stanovených cílů

✔ Reprezentativní vystupování, proaktivní přístup, flexibilita

✔ Ochota cestovat (až 50% času v terénu)

Nabízíme

✔ Zázemí prosperující české firmy s plochou strukturou

✔ Moderní kanceláře

✔ Flexibilní pracovní doba a home office dle potřeby

✔ Auto i k soukromým účelům

✔ Až 6 týdnů dovolené

✔ Příspěvek na penzijní připojištění

✔ Obědy na pracovišti

✔ Rozvojová školení ušitá na míru

✔ Firemní akce (kulturní akce, den otevřených dveří, vánoční večírek aj.)

✔ Možnost i na IČ

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Zajištěné ubytování

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Jurista
ID: 4852545  Datum zveřejnění: 11.6.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.