Produktový specialista - elektronika

Středočeský kraj

Popis pozice

Přidejte se k dynamickému týmu jednoho z předních dodavatelů elektroniky na českém trhu a staňte se jeho součástí jako produktový specialista.

  • Aktivně rozvíjet svěřené portfolio produktů

  • Výběr vhodných produktů a průběžná optimalizace sortimentu

  • Vyjednávání s dodavateli o nákupních cenách, marketingové podpoře apod.

  • Každodenní sledování trhu a konkurence

  • Cenotvorba, vyhodnocování prodejů a reporting vedení společnosti

Profil kandidáta

  • Máte zkušenost na srovnatelné pozici v sortimentu jakékoliv elektroniky

  • Bez problémů se domluvíte anglicky – budete komunikovat se zahraničními dodavateli

  • Velmi dobře ovládáte MS Excel, znalost SAP výhodou

  • Jste rozený obchodník, umíte výborně komunikovat a vyjednávat, jste orientovaný na zákazníka

Nabízíme

  • Finanční ohodnocení dle předchozích zkušeností a vašich výsledků

  • Týden dovolené navíc – celkem 25 dní

  • Pracoviště v dojezdové vzdálenosti na východ od Prahy

  • Možnost kariérního růstu

  • Vzdělávací kurzy a školení

Benefity

  • Stravenky

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Enochová
ID: 4852548  Datum zveřejnění: 11.6.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.