HR Generalist

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost (automotive), nyní hledáme šikovnou Personalistku.

Pokud hledáte novou pracovní výzvu, budeme se těšit na Váš životopis.

  • nábor uchazečů

  • příprava pracovních smluv

  • provádění pohovorů se zaměstnanci

  • vkládání a údržba osobních údajů zaměstnanců v systému mzdové agendy

  • docházkový systém

  • zlepšování HR postupů a procesů

  • tvorba a vyhodnocování statistik, reporting

Profil kandidáta

  • zkušenosti z obdobné pozice

  • komunikativní znalost angličtiny

  • znalost pracovního práva

  • samostatnost a organizační dovednosti

Nabízíme

  • mzda 50 000 Kč

  • pravidelný roční nárůst mezd

  • týden dovolené navíc

  • příspěvek na dojíždění

  • dotované stravování

  • možnost dalšího vzdělávání a rozvoje

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iveta Moniak