Nákupčí s AJ - Praha, Dolní Měcholupy

Praha

Popis pozice

Hledáme zkušeného nakupčího pro výrobní závod v Dolních Měcholupech. Hledáme člověka, který umí se SAP a využívá AJ. Nabízíme zavedenou firmu, která dbá na své zaměstnance a nabízí skvělý systém benefitů.

  • Zajišťování a objednávání vstupního materiálu pro výrobní závod v systému SAP.

  • Interní komunikace napříč odděleními (kvalita, výroba, strategický nákup, plánování apod.) pro zajištění rychlé a efektivní spolupráce.

  • Řešení potřebné dokumentace k dodávkám materiálů

  • Denní komunikace s dodavateli ze zahraničí i z tuzemska v anglickém jazyce.

  • Organizace dodávek objednaných materiálů ve spolupráci s dodavateli a skladem, dohled nad včasným dodáním dle výrobního plánu.

  • Řešení reklamací a zajištění, aby reklamace byly vyřešeny ku spokojenosti všech stran.

  • Sledování pokrytí portfolia surovin na tři měsíce dopředu a dopadu na hodnotu zásob.

  • Monitorování expirace jednotlivých surovin a vyjednávání s plánem ohledně jejich zpracování před expirací.

  • Práce v systémech SAP a Arkieva.

Profil kandidáta

  • Předchozí zkušenosti v oblasti nákupu ve výrobní společnosti.

  • Středně pokročilá znalost anglického jazyka (denní komunikace s dodavateli)

  • Zkušenost s prací v systémech SAP

  • Schopnost efektivní komunikace a spolupráce napříč různými odděleními.

  • Schopnost pracovat s reporty a analyzovat data.

  • Preciznost a pečlivost při zajišťování dokumentace a řešení reklamací.

  • Schopnost samostatné práce a zároveň týmového ducha.

Nabízíme

  • Nástup možný ihned

  • Zkrácenou pracovní dobu 7,5 hod

  • Týden volna navíc pro svou rodinu a přátele (25 dní dovolené)

  • Možnost profesního rozvoje a osobního růstu podpořeného firemními vzdělávacími programy

  • Balíček zaměstnaneckých výhod – Flex program v hodnotě 11.000Kč

  • Máme super jídelnu kde pořídíš snídani oběd i večeři

  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění

  • Relokační příspěvek pokud jsi z daleka (mimo Prahu a středočeský kraj)

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Zbořilová
+420 730 580 999
ID: 4853911  Datum zveřejnění: 13.6.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.