Production Quality Specialist - Specialista na kvalitu výroby

Praha

Popis pozice

Pro zavedený výrobní podnik v Praze Dolních Měcholupech hledám SPECIALISTU PRO KVALITU VÝROBY s aktivní angličtinou.

  • Zastupování výroby v otázkách kvality a úzká spolupráce s oddělením QA

  • Aktivní podpora a rozvoj oddělení

  • Odpovědnost za výsledky a standardy kvality ve spolupráci s dalšími odděleními

  • Zlepšování standardů kvality a snížení opakování problémů

  • Hodnocení a monitorování nápravných a preventivních opatření

  • Tvorba analýz rizik pro výrobní procesy a jejich preventivních řešení

  • Aktivní práce na zlepšování RFT

  • Rozvoj v oddělení změnového řízení, optimalizacích a dalších souvisejících oblastech

  • Spolupráce se specialistou na validaci čištění pro zajištění dokončení procesu validace čištění

Profil kandidáta

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru chemie, farmaceutické technologie, přírodních věd nebo příbuzné oblasti

  • Minimálně 2 roky zkušeností ve farmaceutickém prostředí, GMP a systému kvality

  • Vynikající komunikační a organizační dovednosti

  • Silné analytické myšlení a schopnost dodržovat úkoly a termíny

  • Plynulá znalost českého jazyka a pokročilá znalost angličtiny - denní využití

  • MS Office a SAP

Nabízíme

  • Nástup možný ihned

  • Týden volna navíc (25 dní dovolené)

  • Možnost profesního rozvoje a osobního růstu podpořeného firemními vzdělávacími programy

  • Balíček zaměstnaneckých výhod – Flex program v hodnotě 11.000Kč (např. Multisport karta, Cafeteria atd.)

  • Jídelna na celý pro celodenní stravování

  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění

  • Sick days

  • Relokační příspěvek pokud jsi z daleka (mimo Prahu a středočeský kraj)

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Pavla Chomoutová
ID: 4854592  Datum zveřejnění: 13.6.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.