Sales support s AJ a NJ

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pro automotive společnost na Novojičínsku hledáme jazykově vybavené kandidáty do obchodního oddělení. Pozice je vhodná i pro kandidáty, kteří jsou schopni se postupně vypracovat a časem vést samostatná jednání s velkou mírou zodpovědnosti.
✔ příprava nabídek pro zákazníky podle jejich specifikací ve spolupráci s týmem obchodní divize

✔ poskytování informací zákazníkům ohledně produktů, cen, dostupnosti atd.

✔ konsolidace nabídek pro kolegy z centrály a následná prezentace a vyjednávání v souladu s vedením společnosti

✔ provádění analýz a ověřování obsahu smluv s klienty pro projektový tým

✔ tvorba obchodního plánu a prognóz do firemního plánovacího systému

✔ evidence a správa cen a cenové dohody s klienty, které slouží jako vstup pro kalkulace

✔ koordinace aktivit s kolegy z prodeje na centrále

Profil kandidáta

✔ min. SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru

✔ zkušenosti z nákupu, prodeje nebo zákaznické péče v korporátním prostředí

✔ velmi dobrá znalost angličtiny nebo němčiny, kombinace obou jazyků je značka ideál

✔ orientace v procesech nákupu a související dokumentaci výhodou

✔ schopnost efektivní komunikace a týmové spolupráce

✔ nezbytnou součástí této pozice je umění argumentace a prezentace - budete komunikovat s klíčovými zákazníky

Nabízíme

✔ flexibilní pracovní doba s možností 2 dnů home office

✔ zkrácenou pracovní dobu 37,5 h

✔ 5 týdnů dovolené

✔ odměny před dovolenou a Vánoci,

✔ penzijní připojištění a životní pojištění

✔ příspěvek na dopravu

✔ školení zaměřená na osobní i odborný růst

✔ chutná jídla ve firemní kantýně za výhodnou cenu

✔ firemní lékař a fyzioterapeut

✔ aktivity pro děti zaměstnanců a podpora rodiny

✔ odměny za věrnost, při jubilejích atd.

✔ cafeteria systém

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Nadstandardní lékařská péče

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Jurista
ID: 4855412  Datum zveřejnění: 14.6.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.