Specialista kvality, okres Beroun

Středočeský kraj

Popis pozice

Hledáte zajímavou pracovní příležitost v oblasti kvality v okrese Beroun? Máte již v kvalitě zkušenosti a chcete se v tomto směru dále rozvíjet? Domluvíte se v německém případně v anglickém jazyce? Máte vzdělání technického směru a orientujete se ve výkresové dokumentaci? Jestli Vás tyto řádky zaujaly, dejte nám o sobě vědět.

  • Pravidelné, namátkové kontroly výrobního, logistického procesu včetně kontroly záznamu a evidenci těchto kontrol

  • Zajišťuje uvolňování materiálů na vstupní kontrole

  • Provádí uvolnění procesu i výrobku pro nové i stávající díly

  • Vystavuje interní a dodavatelské reklamace na neshody a porušení procesů v závodě.

  • Provádí výrobkové audity ve stanoveném rozsahu a ověřuje zavedení nápravných opatření

  • Spolupracuje na interních/externích procesních auditech

  • Spolupráce na definici a souladu se systémem řízení kvality ISO 9001

  • Připravuje a udržuje dokumentaci včetně kontrolních pokynů pro nové i stávající projekty v aktuálním stavu

  • Sestavování, vyhodnocení Paretových analýz

  • Školí zaměstnance pro oblast kvality výroby a dodržování nastavených standardů

  • Spolupráce na zajištění odpracování interních/externích reklamací s kontrolou zavedení nápravných opatření a jejich efektivity

  • Definice, tvorba nápravných opatření a následná kontrola těchto opatření k zajištění předepsaných parametrů pro produkt, výrobní proces a logistický proces

  • Spolupráce na tvorbě a přizpůsobení kontrolních plánů a FMEA

Profil kandidáta

  • Středoskolské vzdělání technického směru, znalost ISO 9001

  • Praxe v oddělení kvality minimálně 2 rok,

  • Znalost nástrojů kvality a dokumentace,

  • Uživatelská znalost práce s PC (MS Office, PPS, Babtec)

  • Německý jazyk – B2, Anglický jazyk výhodou

  • Schopnost čtení výkresové dokumentace

Nabízíme

  • Zajímavou pracovní příležitost v oblasti kvality v okrese Beroun

  • Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr v prosperující společnosti

  • Motivující mzdové ohodnocení

  • Variabilní složka mzdy až 10 % základní mzdy + osobní ohodnocení

  • Mimořádný bonus až 2000 Kč/měs.

  • Možnost uplatnit praxi a také Vaše nápady

  • Příležitost komunikovat v německém případně anglickém jazyce

  • Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky atd.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 4857356  Datum zveřejnění: 18.6.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.