Absolventi technických oborů (Ref. č.: A3680)

Manuvia CZ, s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha strojů dle pokynů vedoucího směny
- zajišťování bezporuchového chodu výroby
- práce s výrobní dokumentací
- dodržování BOZP, udržování pracoviště v provozuschopném stavu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 13.plat, prémiový systém
- dovolená nad rámec zákoníku práce
- flexibilní pracovní doba
- příspěvek na dopravu, závodní stravování
- jazykové kurzy na pracovišti

Místo pracoviště: 30km západně od Brna

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ve výrobní společnosti rozšiřujeme tým a nabíráme nové pracovníky - absolventy technických oborů. V případě, že se právě také porozhlížíte po zaměstnání, pošlete nám svůj životopis.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- technické/strojírenské vzdělání, SOU/SŠ
- není potřeba praxe, vše potřebné Vás naučíme
- manuální zručnost
- chuť pracovat ve třísměnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla 3.9.2018, kdy se spojily 4 silné personální agentury – McROY Group, Wincott People, Xawax a Express People.

Jsme lídrem v náboru pracovní síly zejména pro výrobní podniky a logistiku, a to již od roku 1998.

Působíme mezinárodně, proto nás najdete na Slovensku, v České republice, Polsku, Rumunsku, Srbsku a na Ukrajině.

Momentálně máme více než 12 000 spokojených zaměstnanců u našich klientů doma i v zahraničí. Během posledních 20 let jsme zaplnili více než 100 000 pracovních pozic na mezinárodním trhu práce. Automobilová výroba, logistika a elektrotechnický průmysl jsou naše nejklíčovější sektory.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Adresa společnosti

McROY Czech, s.r.o.
Josefská 505/10
602 00 Brno
www.manuvia.com
ID: 3309141   Datum zveřejnění: 13.2.2018
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.