HR Specialista/tka (Ref. č.: A4609)

Manuvia CZ, s.r.o.

Místo práce
Severozápadní I, Praha 4-Záběhlice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
30 000-40 000 Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- interní nábor (THP, nákup, IT, kvalita a další oddělení)
- vedení a vyhodnocování pohovorů
- podílení se na HR projektech
- podpora týmu HR
- administrativa
- zpracování personální evidence
- komunikace s personálními agenturami

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 25 dní dovolené
- bonusy
- flexibilní pracovní doba
- každodenní využití angličtiny
- propracovaný systém vzdělávání
- příjemný a dynamický tým
- stravu na pracovišti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nová pozice v interním HR pro zkušebé Recruitery s tahem na bránu a komunikativní znalostí angličtiny."

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/ VŠ vzdělání
- zkušenost v oblasti náboru (ideálně THP zaměstnanci) alespoň 2 - 3 roky
- výborná znalost MS Office (zejména kontingenční tabulky)
- angličtina na komunikativní úrovni
- organizační a komunikační schopnosti
- příjemné, asertivní chování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

McROY je víc než personální agentura a naším záměrem je, abyste s naší pomocí dosáhli víc i Vy. Poskytujeme klientům na míru šité řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s prací. Na lidské zdroje se zaměřujeme proto neboť je to to nejcennější, co každá firma má a díky čemu může byť úspěšná.

Chceme být v životě člověka přítomní prakticky dennodenně a nejen při potřebě najít si jednou za čas nové zaměstnání. Jsme generačně nová a moderní firma s ambicí být globálním lídrem v inovacích businessu, kterému rozumíme. Svým klientům nabízíme kvalitu, komplexnost, inovativnost, dostupnost, výjimečnost, spolehlivost, férovost a flexibilitu.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Adresa společnosti

McROY, s.r.o.
Revoluční 655/1
Praha 1
www.mcroygroup.com

Kontakt

Kontaktní osoba: Simona Macková
E-mail: poslat životopis
ID: 3517547   Datum zveřejnění: 16.10.2018
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30 000-40 000 Kč/měs