Inženýr zákaznické kvality

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Svitavy-předměstí

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

- vyřizování reklamačních řízení
- komunikace se zákazníky
- spolupráce při zavádění nových výrob v závodě
- spolupráce na rozvoji segmentu zákaznické kvality
- účast na přípravě externích a interních auditů
- analýza a reporting kvalitativních dat

Zaměstnanecké výhody, benefity

Proč je tato pozice lákavá?

- jedná se o práci ve stabilní firmě s již 25letým působením v ČR
- nabízíme zajímavou mzdu a mnoho benefitů
- 13. mzda
- jazykové kurzy
- odborná školení
- pružná pracovní doba
- 5 týdnů dovolené + možnost 4 dodatečných dnů náhradního volna
- příspěvek na stravování a firemní kantýnu
- příspěvek na penzijní připojištění a na dopravu
- finanční příspěvek k významným životním událostem

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

- vzdělání technického směru
- znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni podmínkou
- zkušenost z oblasti kvality v automotive
- znalost základních nástrojů řízení kvality výhodou
- ŘP sk. B
- pozitivní reakce na změny a nové výzvy
- dobré komunikační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3559196  Datum zveřejnění: 12.12.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.