Inspektor kvality (F/M)

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Moravskoslezský kraj, Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

JE PRO VÁS KVALITA DŮLEŽITÁ? MÁTE RÁDI PEČLIVOST A DŮSLEDNOS? MÁTE ZKUŠENOSTI S MĚŘIDLY? PAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS NA POZICI INSPEKTOR/KA KVALITY
Co u nás budete dělat?
- budete pracovat s měřidly, kontrolovat pracovní postupy a parametry výroby
- o všem povedete záznamy
- nedílnou součásti vaši práce bude spolupráce s ostatními vedoucími zaměstnanci na neustálém zlepšování
- budete pracovat převážně v ženském kolektivu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám za to nabízíme?
- HPP u stabilní firmy
- 5 týdnů dovolené
- dotované stravné
- příspěvek na dopravu
- věrnostní bonusy
- příspěvek na životní pojištění

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od vás požadujeme?
- vzdělání technického směru
- znalost práce s měřidly a nástroji kvality
- pečlivost, samostatnost
- nekompromisní postoj k dodržování standardů kvality
- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (dlouhý, krátký týden)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3285698  Datum zveřejnění: 13.1.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.