Stavbyvedoucí

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000-50 000 Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jaká bude Vaše náplň práce?

- řízení vlastního procesu stavby
- TDI
-zpracování a aktualizování harmonogramu prací
- příprava podkladů pro zpracování měsíčních soupisů provedených prací
- sledování a projednávání změn stavby
- vedení stavebního deníku
- kontrala stavebních deníků subdodavatelů
- kontrola kvality a přebírání prací
- zajišťování drobného materiálu atp.
- dodržování pravidel BOZP a PO včetně školení
- spolupráce při výběru subdodavatelů
- kontrola dodávek
- mezioperační kontroly
- vedení záznamů o případných stížnostech a reklamacích a zodpovědnost za jejich odstranění

a další související činnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Proč zrovna my?

Protože jsme menší stavební firma se stálým přísunem zakázek.
Protože je u nás příjemné prostředí rodinného charakteru a plošná struktura vedení.
Protože dbáme na kvalitu a svých zaměstnanců si vážíme.
Protože nabízíme zajímavou a odpovědnou práci v profesionálním kolektivu.

Dále nabízíme platové ohodnocení od Kč 40.000,-- dle zkušeností a schopností.
Podíl na zisku.
Služební automobil.
Mobilní telefon.
Notebook s mobilním připojením.
Možnost osobního rozvoje.

Sídlíme na Praze 6.
Stavby provádíme převážně v Praze a Středních Čechách.

Nástup je možný ihned.
Zašlete mi svůj životopis ať se můžeme dohodnout na osobním setkání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Česká stavební firma, která se řadí mezi jedničky na trhu v oblasti bytových, průmyslových a občanských staveb, rozšiřuje svůj tým a ráda do svého kolektivu v Praze přivítá zkušeného stavbyvedoucího."

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme?

- praxe min. 5 let na pozici stavbyvedoucí
- vzdělání stavebního směru SŠ či VŠ
- smysl pro detail
- zodpovědnost
- schopnost zvládat několik činností najednou
- schopnost zvládat časové termíny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3579442  Datum zveřejnění: 16.1.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40 000-50 000 Kč/měs